Званівка напередодні важливих змін

У Званівській сільській об’єднаній територіальній громаді триває підготовка до виборів. До цього процесу громада пройшла нелегкий тривалий шлях. Наразі над розвитком сільської території завзято працює керівник Олександр Білицький, який добре знає своє село, його проблеми, традиції та історію.
«Село є досить розвиненим та активним, — зазначає Білицький. – Воно існує понад 700 років. – Тут активна молодь, яка ініціює та готова втілювати низку проектів».
Саме історичне минуле надає поштовх для подальшого майбутнього. Вже незабаром в Званівці має з’явитися музейна кімната, де б мешканці могли долучитися до своєї культури та історії».
В 1951 році в Званівці оселилися мешканці Західної України, і Олександр Білицький планує відкрити в селі музей двох культур – колишніх переселенців та місцевих старожилів.
Та більш за все піклується молодий керівник про розвиток місцевої інфраструктури та покращення умов життя і праці мешканців Званівської громади. Зокрема останнім часом тут реалізований уже не один масштабний проект.
«Ми поставили три зупинки в селі Верхньокаменському. Також розпочали проект з освітлення вулиць у селі Званівка. Гроші на реалізацію цих програм виділялися з районного бюджету. Пріоритетом на 2018 рік визначений прооект із водопостачання сіл Званівка та Переїзне, оскільки проблема води тут залишається досить актуальною», — говорить в.о. сільського голови.
Наразі у селі тривають роботи и ремонту доріг. У найближчих планах місцевої влади – відкриття дитячого садочка, молодіжного центру та парку весільних церемоній. Таким чином, закладається фундамент для міцної, спроможної громади та збереження молоді на селі.
Відео: