Зустріч із делегацією Посольства США

У Краматорську відбулася зустріч голови Донецької облдержадміністрації Олександра Куця з делегацією Посольства США на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович.

Під час зустрічі сторони обговорили заходи та зусилля облдержадміністрації для допомоги людям, які потерпіли від збройної агресії Російської Федерації в регіоні, а також уточнили довгострокові потреби Донецької області.

«Я дуже ціную допомогу Сполучених Штатів. Та підтримка, яку ви надаєте Україні, дає нам упевненість, що все буде добре. Зараз усі зусилля спрямовані на початок опалювального сезону, на нормалізацію водопостачання та газопостачання житлових об’єктів, а також на забезпечення вугіллям мешканців так званої «сірої зони». Також основним завданням для облдержадміністрації є відновлення житла. Майже всі зруйновані під час обстрілів будинки відновлені. Вже цього місяця розпочнеться відбудова будівель у Мар′їнці та багатоповерхівки в Красногорівці. Головне – забезпечити режим тиші», – наголосив під час зустрічі очільник області Олександр Куць.