Зустріч із делегацією багатонаціональної групи військових спостерігачів

Краматорськ із робочою поїздкою відвідала делегація багатонаціональної групи військових спостерігачів та супроводжуючих представників Збройних Сил України.

У Краматорську відбулася зустріч заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Стокоза з учасниками делегації. Діалог, що відбувся, був присвячений обговоренню низки пріоритетних питань, і зокрема соціально-політичної ситуації в регіоні.

Як наголосив заступник очільника області під час зустрічі, суспільно-політична ситуація в регіоні залишається стабільно напруженою, що обумовлюється проведенням операції Об’єднаних сил. Незважаючи на це, органи державної влади та місцевого самоврядування працюють у звичайному режимі та забезпечують життєдіяльність громад. Постійно ведеться робота щодо відновлення інфраструктури, що постраждала внаслідок бойових дій.

«У містах, що розташовані на лінії розмежування та потерпають унаслідок постійних обстрілів із боку проросійських бойовиків, пріоритетним для місцевої влади є відновлення пошкоджених інфраструктурних об’єктів та систем життєзабезпечення. Військово-політична ситуація в області визначається головним чином становищем на лінії розмежування, що характеризується напруженістю та періодичним загостренням. Ситуація в цьому плані залишається хоч і складною, проте контрольованою Об’єднаними силами», – наголосив Ігор Стокоз.

Військові спостерігачі також відзначили, що найбільш «гарячими точками» на території області традиційно залишаються населені пункти на Авдіївському, Бахмутському та Маріупольському напрямках, а також на Світлодарській дузі. Незважаючи на домовленості про припинення вогню, опорні пункти ЗСУ обстрілюються бойовиками зі стрілецької зброї, кулеметів, гранатометів, 82- та 120-міліметрових мінометів.