ЗНО 2019: Як абітурієнту з непідконтрольної території підтвердити свій атестат та пройти оцінювання?

За інформацією Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти, для того, щоб абітурієнту з непідконтрольної території підтвердити свій атестат та здати ЗНО, йому необхідно отримати свідоцтво про базову освіту (9 класів) і атестат українського зразка.

Існує два варіанти підтвердження атестату.

Перший – написати заяву на навчання за формою екстернат або дистанційною формою до будь-якого відділу освіти та отримати ці документи, здавши ЗНО (реєстрацію здійснює школа, у якій ви будете навчатися). З таким сертифікатом можна вступати до будь-якого закладу вищої освіти України.

Варіант другий – визначитись із закладом вищої освіти на території Донецької області і вступити до нього через освітній центр “Донбас-Україна”. Документи у такому випадку подаються з червня-липня. Освітні центри одразу приймають екзамени і для атестата, і для вступу до закладу.

За додатковою інформацією можна звернутися до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти за адресою: м. Слов’янськ, вул. Добровольського, 1, також за телефонами: (06262) 3-41-60, (06264)
2-02-58, (099) 714-86-52 – приймальня, або написати листа на електронну адресу: info@dn.testportal.gov.ua.