Змагання поліцейських снайперів пройшли на Луганщині

Спецпризначенці поліції Донеччини стали одними з кращих на змаганнях із поліцейського снайпінгу, що проходили в Луганській області. Зокрема боєць КОРДу із позивним «Шаман» увійшов до трійки лідерів у снайперській стрільбі.

У турнірі зі снайперської майстерності взяли участь спецпризначенці кількох силових відомств, зокрема поліції та Служби безпеки України. До числа запрошених також увійшли два представники КОРДу поліції Донецької області.

Снайпінг вимагає від бійця особливих навичок – бездоганного знання та володіння зброєю, а також здатності вразити мішень із першого пострілу. Часу на прицілювання обмаль, якщо не ти, то тебе – такими є жорсткі реалії снайперської служби. Тому й вправи були не для кожного стрільця.

Учасники змагалися у високоточній стрільбі, а також стрільбі на короткі та довгі дистанції. Відстань від старту до мішені коливалася від 100 до 300 метрів. Усі вправи були обмежені у часі, а деякі – ще й із попереднім силовим навантаженням. Були й завдання з ураження мішені з незручних положень – з-під барикад, вікна чи бамперу машини.

За результатами усіх випробувань кордівець з Донеччини із позивним «Шаман» посів 3 місце, а «Турист» завоював 4-те.

Слід зазначити, що у змаганнях із снайперської справи бійці приймали участь вперше.

 Відділ комунікації поліції Донецької області