Зловмиснику не дали зібрати конопляний «врожай»

Майже 1000 кущів конопель та готовий канабіс вилучили правоохоронці у мешканця Ясинуватського району. Вирощуванням наркорослини займався 59-річний чоловік з смт Верхньоторецьке. Поліцейські викрили зловмисника та вилучили «врожай».

Під час відпрацювання  Ясинуватського району авдіївські поліцейські спільно з правоохоронцями приданих сил, які несуть службу у прифронтовому районі, викрили наркоаграрія.

Аби не привертати до себе увагу, чоловік вирощував коноплі на різних ділянках в смт Верхньоторецьке. Загалом поліцейські вилучили майже 1000 кущів конопель. Крім того, правопорушник зізнався, що має при собі і вже «готовий продукт», а саме 2 колби з марихуаною.

Зловмисник з усією «серйозністю» підійшов до своєї протизаконної діяльності – ретельно доглядав та поливав нарковрожай. Як раз за цією справою і затримали його правоохоронці.

Наркотичні речовини вилучено та спрямовано на експертизу, а відносно  чоловіка порушено відразу два кримінальних правопорушення за ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ст. 310 «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель» Кримінального кодексу України Кримінального кодексу України.

Покровський відділ поліції Донецької області