ЖУРНАЛІСТІВ ПРИФРОНТОВОГО ТОРЕЦЬКА ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

6 червня відзначали своє професійне свято працівники засобів масової інформації — журналісти. Для працівників медіа прифронтової зони це свято є особливим: адже вони виконують свій професійний обов’язок в умовах, що іноді бувають екстремальними.

Звертаючись до  працівників преси прифронтового міста, керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко зазначив:

«В умовах інформаційної війни міські засоби масової інформації відіграють дуже важливу роль в житті нашої громади. Професійне життя журналістів є насиченим та активним. Кожного дня — інформаційні виклики, події та нові теми для висвітлення. Дякую вам, спільними зусиллями ми поширюємо інформацію про місто, розповідаємо про позитивні зміни та виклики. Окрема вдячність всім журналістам нашої країни, ваша робота дозволяє не потрапляти у пастку пліток та упередженої інформації».

Ярослав Руденко привітав працівників засобів масової інформації міста та вручив їм подяки і пам’ятні сувеніри. Після урочистої частини відбулось бліцінтерв’ю керівника ВЦА з представниками інтернет-видання «Торецк.City», редакції газети «Шахтарський Торецьк», КП «Телерадіокомпанія «ТРК-8» та газети «Дзержинський уєзд», в якому Ярослав Руденко виступив в ролі інтерв’юера.

Керівник міста запитав журналістів, як вони самі оцінюють свою діяльність.

Андрій Грудкін (інтернет-видання «Торецк.City») відповів, що «Торецк.City» — це новий контент у місті, і поки що в нього відсутні конкуренти. Водночас журналісти видання охоплюють різноманітні цікаві події міста та намагаються донести до мешканців якомога більше інформації про життя Торецька та прилеглих селищ.

Олена Кулик (газета «Дзержинський уєзд») розповіла про свій досвід роботи та висвітлення не тільки радісних, а і сумних подій, які, на жаль, відбуваються в Торецьку, зважаючи на те, що місто знаходиться на лінії розмежування.

Денис Кшеминський та Вікторія Шеянова (газета «Шахтарський Торецьк») зазначили, що намагаються удосконалити газету, в якій працюють, охопити якомога більше подій міста, зробити її цікавою та корисною читачу.

Директор КП «Телерадіокомпанія «ТРК-8» Тетяна Чучко підкреслила, що ТРК-8 – єдина місцева телерадіокомпанія, яка функціонує в прифронтовому місті, але своїм маленьким колективом вони намагаються плідно працювати та вчасно доносити важливу інформацію глядачам.

Під час діалогу представники місцевої влади висловили вдячність всім журналістам за внесок у розвиток інформаційного простору та побажали наснаги, плідної праці та творчих здобутків.