ЖІНОК ПРИФРОНТОВОГО ТОРЕЦЬКА ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ

Перші дні весни дарують нам радісне свято жіночності та краси, яке уособлює в собі такі одвічні поняття, як Жінка, Матір, Любов, Краса, Добро. 

З нагоди Міжнародного жіночого дня в Центрі дитячої та юнацької творчості відбулись святкові заходи для представниць прекрасної статі міста Торецьк.

В холі розташувались виставка ляльок, декоративно-прикладного мистецтва та художніх робіт вихованців ЦДЮТ, а також святкова фотозона. На святковому ярмарку фудмайстри міста  представили свою продукцію: м’ясоковбасні вироби від підприємця Федори Лобзи та хлібобулочні вироби від підприємця Романа Журавського, місцеві товаровиробники розпочали свою діяльність у 2019 році і сподіваються, що їх продукція прийдеться до вподоби; до фудярмарку долучились ФОП Євтюхіна Вікторія та Наталя Гмиря із різнобарв’ям солодощів.

Багато теплих і ніжних слів лунало на адресу жінок. За ініціативи  та підтримки відділу культури з нагоди свята вихованці Центру дитячої та юнацької творчості, музичної школи ім. І. Карабиця, студенти Торецького музичного коледжу та творчі колективи міста подарували жінкам святковий концерт. Кожна жінка отримала у подарунок сувенір та квіти від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка.