Збори із заступниками командирів частин Східного ОТО з громадської безпеки пройшли у Слов’янську

Навчально-методичні збори з заступниками командирів частин та начальниками груп і відділень організації служби з охорони громадського порядку Східного ОТО пройшли на базі військової частини 3035.

Головна мета зборів – вдосконалення єдиної методики щодо підходу в прийнятті рішення командирами підрозділів, порядку підготовки сил та засобів до несення служби з охорони громадського порядку, охорони органів державної влади та консульських установ.

Під час зборів кожен заступник звітував про стан організації служби з охорони громадського порядку в частинах за І півріччя 2019 року.

Викладачами зборів стали працівники Національної поліції, а саме підрозділ тактико-оперативного реагування управління патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ. Вони провели з офіцерами заняття щодо організації взаємодії між поліцією та Національною гвардією, відповідно до вимог сьогодення. Серед яких – особливості роботи групи діалогу та найновіші способи ведення переговорів під час забезпечення безпеки масових заходів.

«Сьогодення вимагає від структурних підрозділів МВС бути мобільними,професійними та готовими до будь-яких викликів. Гвардія тісно співпрацює з Національною поліцією під час виконання завдань з охорони громадського порядку, важливо розуміти з ким пліч-о-пліч ми співпрацюємо. Головна мета зборів – це підвищення навичок керівного складу частин та підрозділів НГУ», – зазначив  начальник відділу охорони громадського порядку Східного ОТО підполковник Петро Аленін.

По завершенню занять заступники командирів частин отримали пріоритетні завдання на наступне півріччя.

Богдан Кондратов