Зайцеве: «З «Вістями Донбасу» ми – у курсі всіх подій», — зазначають мешканці прифронтового селища

Дві тисячі примірників першого серпневого номеру газети «Вісті Донбасу» роздали працівники редакції нашим співгромадянам, які перетинають лінію розмежування в районі КПВВ «Майорське».
Акція з безкоштовного розповсюдження обласного тижневика стала традиційною в редакційних буднях «Вістей Донбасу». Вона дозволяє мешканцям тимчасово окупованих населених пунктів, які зараз є відрізаними від українського інформаційного простору, ознайомитися з актуальними новинами Донецького регіону та країни загалом.
На сторінках свіжого номеру газети, який отримали люди на КПВВ, міститься корисна інформація щодо соціального захисту пільгової категорії громадян згідно з діючим законодавством України та нововведеннями щодо надання електронних послуг на веб-порталі Пенсійного фонду України. Із газети люди, які мешкають у Горлівці, Донецьку, Макіївці, Харцизьку, змогли дізнатися про актуальні новини вільної частини Донеччини, про низку важливих подій, якими було відзначене життя регіону впродовж тижня.
Люди охоче брали газету, дехто просив по кілька примірників, щоб передати своїм знайомим і родичам.
Чимале бажання ознайомитися з публікаціями свіжого номеру «Вістей Донбасу» виявили жителі прифронтового Зайцевого. На підконтрольній частини цього селища на цей час мешкають усього 138 громадян, що майже у 8 разів менше, ніж до початку бойових дій. Переважну частину місцевих жителів складають люди похилого віку та пенсіонери. Населений пункт постійно піддається обстрілам з боку проросійських бойовиків. Тому люди з повагою та доброзичливістю поставилися до працівників редакції, які привезли їм українську газету.
Діана МАЛІК