Ярмарок вакансій: молодь дізнавалася, як побудувати успішну кар’єру

Ярмарок вакансій та послуг Служби зайнятості пройшов у Краматорську. Організація та проведення таких заходів Донецькою обласною та Краматорською міською службами зайнятості стало вже традиційними.
Ярмарок вакансій – це завжди унікальна можливість для випускників дізнатися про кадрові потреби бізнесу, ознайомитися з критеріями відбору персоналу, що діють у різних компаніях. А для представників навчальних закладів – це також можливість поінформувати молодих людей про можливості отримання актуальних професій, встановити максимальну кількість прямих контактів із потенційними студентами.
Звісно, не всі, хто побував на ярмарку, одразу оберуть собі професію, але в тому, що всі одержали корисну інформацію, яка допоможе вирішити це питання, – сумнівів немає.
«Наше завдання — сприяти зайнятості населення. Ярмарок вакансій та послуг Служби зайнятості спрямований на те, щоб познайомити молодь із можливостями щодо подальшого навчання. Ознайомитися з напрямом, поспілкуватися, зацікавити. І основна задача — це зробити нормальну комунікацію між владою, бізнесом і системою підготовки кадрів. Тому що конкурентоспроможна Україна неможлива без кваліфікованих робочих кадрів», — зазначив заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, відкриваючи захід.
Під час ярмарку організатори розповіли молоді про спільну роботу Державної служби зайнятості, органів влади та роботодавців щодо створення робочих місць та побажали знайти в житті цікаву справу.
Молоді люди та їх батьки, які завітали на ярмарок, могли отримати інформацію про різні професії, спеціальності та вимоги до них, взяти участь у майстер-класах, поспілкуватися з представниками навчальних закладів та ознайомитися з правилами вступу 2018 року. Для всіх бажаючих організатори заходу надали можливість пройти експрес-тестування та отримати інформацію про послуги Служби зайнятості.
А ще відвідувачі Ярмарку могли скуштувати продукцію підприємств, сфотографуватися з сяючими виставковими експонатами та більше дізнатися про умови навчання. Представники різних навчальних закладів знайомили присутніх із умовами вступу, обговорювали їхні очікування щодо роботи та рівня заробітної плати.
Втім поза конкуренцією були представники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Майбутнім випускникам, які ще тільки визначаються з обранням своєї професії, була надана вичерпна інформація щодо того, як влаштуватися на військову службу за контрактом до лав ДПС. Прикордонники роздали юнакам і дівчатам буклети та листівки з довідковим матеріалом.
Абітурієнтів також запрошували до вступу Національний університет цивільного захисту України, Донбаська державна машинобудівна академія і ще багато навчальних закладів різного рівня й напрямку.
Віра ІЛЬЇНА