Впродовж року поліцейські Донеччини вилучили наркотиків на 5 мільйонів гривень

З незаконного обігу вилучено понад 92 кг наркотичних засобів і психотропних речовин. Про це повідомив начальник поліції Донецької області Микола Семенишин під час прес-конференції з підбиття підсумків роботи за рік.

У 2018 році поліцейські задокументували 1 970 фактів, пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. Наразі про підозру повідомлено 1 374 особам по 1 546 кримінальних провадженнях.

Зокрема припинено 200 фактів збуту наркотичних та психотропних речовин. Так, поліція Донеччини перекрила міжрегіональний канал наркоторгівлі з тижневим обігом у півмільйона гривень.

Ліквідовано 78 наркопритонів.

Усього вилучено понад 90 кг наркотиків вартістю 5 млн 100 тис. гривень за цінами «чорного ринку». А також поліцейські вилучили майже 70 тонн насіння конопель.

З метою зниження рівня наркозлочинності спільно з Донецькою облдержадміністрацією розроблено та затверджено Програму з протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів у Донецькій області на 2019-2021 роки.

«Це дасть змогу об’єднати зусилля всіх відповідальних служб, покращити профілактику наркозлочинності та запобігти поширенню наркоманії серед молоді» , — відзначив Микола Семенишин.

Відділ комунікації поліції Донецької області