Волноваський район: «Факультативи з поліцейськими»  у прифронтових  школах

До шкіл Андріївки та Мирного завітали  правоохоронці, вибухотехніки главку та кінолог з КПВВ «Новотроїцьке».  Дітям розповідали про нововведення у законодавстві, закликали дотримуватися правил поводження у побуті та нагадували що потрібно робити у разі виявлення підозрілого предмета.

В районі лінії розмежування знайти небезпечну «іграшку» можна практично скрізь: в лісі, в старому окопі, на полі, на ігровому майданчику та навіть на власному городі. Якщо вибухові пристрої відомого зразка легко розпізнати за зовнішнім виглядом і діяти відповідно до ситуації, то саморобні вибухівки й нетипові боєприпаси визначити буває складно не тільки дітям, а й дорослим.

Представники вибухотехнічної служби обласного главку, працівники ювенальної превенції м. Волноваха та інспектор кінологічного відділу з КПВВ «Новотроїцьке» з чотирилапою помічницею лабрадором Бонею  зібралися разом щоб провести для дітей  урок безпеки та відволікти їх від напруженого навчального процесу.

Працівники поліції з великим досвідом роботи, які мають за плечима сотні цікавих та повчальних уроків життя, заінтригували маленьких слухачів з перших хвилин. Вибухотехніки продемонстрували велику кількість боєприпасів, які можуть трапитися дітям, та детально розповіли, що треба робити в тому чи іншому випадку.

В Мирному та Андріївці діти  також обізнані у цьому  питанні. Адже маленькі мешканці цих селищ живуть  поряд з небезпекою. Зараз тут спокійно, але ще рік потому траплялися обстріли околиць. Правила поводження з вибухонебезпечними предметами їм життєво необхідні.

Також поліцейські з ювенальної превенції розповіли учням про нововведення в адміністративному кодексі. Зокрема йшлося про відповідальність за вчинення булінгу та як не стати жертвою дитячих цькувань. Діти, своєї черги, відповідали на всі запитання та намагалися бути активними.

На завершення перед школярами виступив кінолог з лабрадором, які несуть службу на контрольно-пропускному пункті та кожного дня перевіряють автівки на наявність вибухонебезпечних речовин.

Волноваський відділ поліції Донецької області