«Виток зброї з Донеччини блокуватиметься за допомогою сучасних технічних рішень» — Сергій Князєв

Ефективність роботи підрозділів поліції у складі операції Об’єднаних сил, зокрема на блокпостах, обговорили під час робочої зустрічі  в Бахмутському районі голова Нацполіції Сергій Князєв, його заступник Костянтин Бушуєв та Командувач ООС Сергій Наєв.

Сергій Князєв наголосив на важливості належної протидії незаконному переміщенню з території проведення операції вогнепальної зброї, боєприпасів та інших небезпечних предметів та речовин.

«Необхідні спільні зусилля всіх сил, задіяних в ООС, щоб блокувати канали трафіку нелегальної зброї до мирних областей. Зі свого боку поліція продовжить впровадження сучасних технічних рішень», — зазначив голова Нацполіції.

Першим етапом удосконалення цієї роботи стало реформування системи блокпостів у Донецькій та Луганській областях.

Кількість стаціонарних блокпостів зменшено. Водночас завдяки цьому збільшено кількість мобільних постів. Це дозволило збільшити поліцейську присутність у віддалених населених пунктах та підвищити рівень безпеки громадян.

З метою посилення контролю за перевезеннями та  комфортного проходження перевірки громадянами правоохоронцями розпочато переобладнання всіх стоп-контролів. На сьогодні повністю переснащено чотири блокпости. Решту планується облаштувати найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що блокпости на Донеччині та Луганщині будуть повністю переобладнані.