Вихід є! Наркоманія — це не вирок!

На жаль, сьогодні  наша держава стоїть перед дуже серйозною та широко відомою проблемою — наркоманією. З кожним днем вона розповсюджується та прогресує. Кількість наркозалежних збільшується, і, як правило, за рахунок молоді. Наркозалежність не є проблемою якогось окремого шару суспільства, а це — проблема всього людства, проблема, що сягає масштабів епідемії.

Здебільшого це виникає через те, що «кайф» став більш доступний, з’явились «заклади», а точніше «аптеки», які не соромляться продавати препарати, що містять наркотики, всім бажаючім! Якщо ти перебуваєш у наркотичному «полоні» або ця проблема якось стосується твоїх рідних чи знайомих людей, — не впадай у відчай! Вихід є! Сьогодні ми прагнемо допомогти тобі!

Комунальна установа Обласний центр соціально-психологічної реабілітації пропонує тобі допомогу. Багаторічний досвід роботи та кваліфіковані співробітники центру допоможуть тобі повернутись до нормального та повноцінного  життя. Програма реабілітації розрахована не тільки на припинення споживання наркотиків та алкоголю, але й подальше інтегрування в суспільство повноцінного громадянина. Центр реабілітації також надає такі послуги, як консультування  родичів залежної людини, подальша адаптація в соціум, психологічна та моральна підтримка, робота з співзалежними людьми. При дотриманні програми реабілітації та наявності бажання людини — ми гарантуємо результат!

Наводимо слова людей, які скористалися допомогою Обласного центру соціально-психологічної реабілітації.

«Мене звуть Марина, і я перебувала в залежності 15 років. Втративши через наркотики чоловіка і дитину, я думала, що життя більше для мене немає. Мені порадили звернутися до Центру реабілітації, і вже більше двох років я не вживаю наркотики, я щаслива! До мене повернулася моя сім’я».

«Мене звати Михайло. У наркозалежності був 19 років, і ніщо не могло змінити мене. Три  рази був у місцях позбавлення волі, неодноразово лікувався в наркологічних закладах. Почув про реабілітаційний центр, був рік на реабілітації. Зараз уже як 3 роки не вживаю наркотики, горілку і не курю. Відновилося здоров’я, є сім’я».

«Мене звати Олександр! Наркотик зруйнував моє життя і здоров’я, в 25 років я мав уже масу хвороб, у тому числі ВІЛ і гепатит С, але і це мене не зупиняло. Коли я вже майже помирав у лікарні, зустрів там людей, які порадили мені реабілітаційний центр. Я пройшов реабілітацію повністю, і тільки після цього моє життя змінилося. Веду здоровий спосіб життя вже 5 років, здоров’я відновилося. Зараз я займаюся тим, що допомагаю людям, які знаходяться в такому ж полоні, як я раніше».

Не марнуй свій час, почни жити вже сьогодні! Ми дуже бажаемо тобі допомогти! Ми за здорове суспільство та здорову країну! Якщо це зацікавило тебе, ми знаходимось: Україна  84130 м. Святогірськ. Тел. (380) 050-667-06-84, (380) 066-849-67-80, Email : gorsheninavalentyna@gmail.com. http://youvictory.narod.ru

Ми чекаємо на твій дзвінок! Консультація безкоштовна!

Публікується за інформацією Обласного центру соціально-психологічної реабілітації