Відзнаки — кращим підприємцям 2018 року

Уже стало традиційним святкування у першу неділю вересня  Дня підприємця. У нашій державі ця дата відзначається згідно Указу Президента України з 1998 року.

В Донецькій області до свята, яке об’єднує представників ділової сфери, щороку проводиться регіональний конкурс «Підприємець року». Ініціаторами та організаторами цього змагання є Донецька обласна державна адміністрація, Донецька торгово-промислова палата  та Регіональний фонд підтримки підприємництва по Донецькій області.

7 вересня у Краматорську відбулась урочиста церемонія нагородження переможців.

Голова  Донецької облдержадміністрації Олександр Куць та президент Донецької торгово-промислової палати Ельвіра Севост’яненко привітали підприємців зі святом та вручили нагороди кращим бізнесменам регіону.

У змаганні взяли участь десятки представників малого та середнього бізнесу з усіх районів Донеччини. Основними критеріями визначення переможців конкурсів були фінансово-господарські результати підприємницької діяльності, також враховувалися кількість створених нових робочих місць та повнота сплати податків і зборів до бюджетів.

Визнання та відзнаку «Підприємець року» отримали: Сергій Коротун в галузі промисловості, Катерина Пещеріна у галузі сільського господарства, Алла Кущ в галузі торгівлі, Максим Стукало у сфері житлово-комунального господарства. Світлана Чепелєва здобула перемогу у галузі послуг, Володимир Меленець — у  галузі  інноваційної  діяльності  та  новітніх технологій, Ганна Матвієнко — у галузі START-UP року. За високий рівень соціальної відповідальності в малому бізнесі отримав перемогу Дмитро Чичера, а за активну підтримку малого бізнесу –  Володимир Сергієнко. Кращим із переможців Програми «Український донецький куркуль» став Сергій Свириденко.

Вітаючи переможців, Олександр Куць зазначив, що підприємець – людина цілеспрямована, саме у неї народжується ідея відкриття нового підприємства, вона втілює в життя модель ведення бізнесу, створює нові робочі місця, сприяє зростанню суспільного достатку, появі та розвитку нових галузей. Очільник області побажав переможцям і лауреатам конкурсу «Підприємець року» якщо не стати олігархами, то бути заможними й успішними.

Ельвіра Севост’яненко підкреслила, що святкування Дня підприємця в Донецькій області відображає визнання сміливих людей, які справою свого життя обрали відродження вітчизняної економіки.

Віра ІЛЬЇНА