Відновлення житла на Донеччині є найголовнішим завданням – Павло Кириленко

З 2017 року по теперішній за рахунок регіонального матеріального резерву в Донецькій області відновлено вже 1057 будинків, і цей напрямок роботи зберігатиме пріоритет для обласної влади. На цьому наголосив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко під час відвідування прифронтових міст Красногорівки та Мар’їнки.

Впродовж робочої поїздки до прифронтової зони очільник області оглянув житлові будинки, що були пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації на Сході України. Оглядаючи пошкоджені приватні будинки, Павло Кириленко зауважив, що їх треба якомога швидше відновити.

«Всі п’ять років для обласної влади надзвичайно важливим завданням було відновлення житла, яке постраждало внаслідок обстрілів з боку проросійських бойовиків. Хочу запевнити, що цей напрямок роботи не залишиться без моєї уваги, адже відновлення миру у регіоні неможливе без відновлення належних умов для життя наших громадян», — заявив Павло Кириленко.

Цього ж дня голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко та його заступник Вадим Філашкін відвідали у Мар’їнці та Красногорівці дві школи, що перебувають у процесі реконструкції.

У Красногорівці представники обласної влади ознайомились із ходом робіт у школі №2, яка у 2017 році була пошкоджена внаслідок обстрілу з боку російсько-терористичних військ. Проектом відновлення школи передбачено проведення реконструкції зруйнованого корпусу, що включає заміну внутрішніх комунікацій, облаштування внутрішніх приміщень та благоустрій території школи, у тому числі будівництво сучасного спортивного майданчика.

Під час візиту до Мар’їнки Павло Кириленко поспілкувався зі шкільним колективом. Колектив школи повідомив очільникові області про наявність проблеми з гідроізоляцією підвальних приміщень школи, і голова облдержадміістрації пообіцяв надати допомогу у вирішенні цього питання.

«Створення безпечних умов для навчання дітей та роботи педагогів є важливою задачею для розвитку миру і щасливого майбутнього. Усі можливі ресурси спрямовані на підтримку та розвиток учбових закладів, особливо, які знаходяться поблизу лінії розмежування. Вважаю за необхідне забезпечити фінансову підтримку таким закладам у найкоротші терміни, бо нічого не може бути дорожчим за життя наших дітей», — зазначив Павло Кириленко.

Нагадаємо, що Красногорівська ЗОШ №2 має стати опорним навчальним закладом. Усього в області вже функціонує 19 опорних шкіл, і реалізація реформи системи шкільної освіти триває.