Відеоролик «Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!» — нагадування для сучасників…

Вийшов відеоролик «Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!» https://www.youtube.com/watch?v=o-a43zWIpwg . Як зазначають автори, це лише перший відеоролик з трисерійного циклу, присвяченого ветеранам, які боролися за Україну у різні епохи, часи.

Це відео в першу чергу для соціуму, для тих, хто з повагою ставиться до ветеранів, пишається своїми захисниками та вірить в них, наголошується на сайті Міністерства у справах ветеранів  https://mva.gov.ua/ua/news/minveteraniv-zaklikalo-ukrayinski-telekanali-bilshe-privertati-uvagu-glyadachiv-do-veteraniv-vijni . А ще це відео для тих, хто «втомився від війни», хто думає, що війна його не дістала, снаряди не розбомбили його дім, смерть не забрала рідних та близьких через випадковість, а не через те, що між цим горем та ним стали українські воїни, ветерани. Ветерани пройшли пекло війни, вони вистояли, вони повернулись! Багато з них змінилися, здобули новий досвід, нові вміння, рівень відповідальності та цілеспрямованості. Вони боролися за незалежність та демократичні цінності там, на фронті, тепер продовжують відстоювати їх на мирній території України.

Відеоролик «Україна все зможе завдяки Вам, ветерани!» отримав висновок Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення про належність цього інформаційного продукту до інформації, яка відповідно до Закону України «Про рекламу» підпадає під поняття соціальної реклами. Тобто, не містить ані політичної, ані комерційної складової й створений лише з метою нагадати кому треба дякувати за свободу країни, за мир на більшій частині території, за життя.

Відеоролик ми розіслали українським телеканалам з проханням його максимально можливо поширити як соціальну рекламу. Сподіваємось на їхню увагу та цікавість до ветеранської тематики.

Сайт Міністерства у справах ветеранів України