Ветерана МВС привітали з ювілеєм

Начальник управління карного розшуку поліції Донеччини Павло Свір привітав ветерана МВС Григорія Беззубченка з 70-річчям.

За 7 років екс-правоохоронець з наймолодшого оперативника Маріуполя дослужився до начальника карного розшуку райвідділу міліції. Майже половину свого життя полковник у відставці був відданим професії розшуковця, а зараз продовжує передавати свій неоціненний досвід молодому поколінню.

«Криміногенна обстановка в місті повинна бути як нова монета: блищати з обох сторін», — з таким девізом заступив на службу в свої 22 роки нині ветеран МВС Григорій Беззубченко. У лютому колишній розшуковець відсвяткував своє 70-річчя. Привітати з ювілеєм правоохоронця у відставці прийшли начальник управління карного розшуку ГУНП В Донецькій області Павло Свір та голова обласної ветеранської організації Олександр Рекун.

28 років свого життя правоохоронець «в запасі» присвятив улюбленій професії розшуковця. Повернувшись з армії, юнак впевнено зробив свій вибір — захищати рідних та затримувати злочинців.

Щоб скоріше здобути професійні навички, у 1971 році попросився нести службу в Іллічівському районному відділі міліції, територія якого вважалася найскладнішою. У 1978 році обійняв посаду начальника сектора карного розшуку.

«Об’єктивність та чесність – цим я керувався як в роботі, так і у ставленні до підлеглих», — говорить пенсіонер.

Завдяки своїй наполегливості та прагненні до справедливості, ветеран не вважав складним графік роботи 24/7. Згадує, що виходив з роботи після опівночі, а вже за дві години могли зателефонувати та направити на черговий виклик. З розкритих ним резонансних злочинів екс-розшуковець згадав вилучення 17 кг макової соломи у 1985 році: для міста це було перше серйозне перекриття наркотрафіку. Тоді Григорій Беззубченко працював начальником карного розшуку Жовтневого райвідділу міліції.

Полковник пішов на пенсію з посади заступника начальника карного розшуку міста. За всі роки колишній правоохоронець не просто зрісся з професією — зараз біля ліжка чоловіка продовжує лежати телефон, аби офіцер, як і тоді, в роки служби, зміг так само оперативно відповісти на дзвінок.

Відділ комунікації поліції Донецькій області