В області розпочало діяти нове молодіжне об’єднання

У Донецькій області створено представництво Національного молодіжної ради України. Установчі збори нової структури відбулися в платформі ініціатив «Теплиця», що в Слов’янську.
На сьогодні громадська спілка «Національний молодіжний рада України» налічує в регіонах країни 16 представництв, які об’єднують понад 80 молодіжних громадських організацій. Метою діяльності спілки є представництво та адвокатування інтересів української молоді всередині країни і на міжнародній арені. Позначаючи таку задачу, творці НМРУ виходять із того, що молодь повинна брати участь у суспільно-політичному житті суспільства як його невід’ємна частина.

Зараз об’єднання перебуває в стадії структурного будівництва, створюючи представництва в різних областях України. Донецька область стала сімнадцятим регіоном, що приєднався до цього процесу. На установчі збори обласного підрозділу НМРУ прибули 11 молодіжних громадських організацій Донецької області, які виявили бажання увійти до складу національної ради. Делегати провели вибори голови, секретаря та членів правління. Керівником відокремленого представництва вибрали координатора платформи ініціатив «Теплиця» Дарину Ніколаєнко.
Відповідно до статуту НМРУ, це рішення має затвердити правління громадської спілки, після чого Донецьке обласне підрозділ зможе протягом місяця приймати заявки на вступ до своїх лав інших молодіжних організацій області.

Віра ІЛЬЇНА