В обласний діагностичний центр почали завозити обладнання

До обласного центру діагностики у Слов’янську завезли сучасний комп’ютерний томограф. Нагадаємо, про намір розмістити на базі колишньої вузлової лікарні Слов’янська обласний діагностичний центр було оголошено ще у 2015 році.

Згідно з проектом, в установі діятимуть дві структури — консультативне відділення і центр променевої діагностики. Обласна влада повідомила про намір забезпечити центр променевої діагностики сучасним унікальним обладнанням. Для розміщення нової медичної установи у Слов’янську виділили частину вузлової лікарні.

На жаль, терміни реалізації проекту кілька разів переносилися через складнощі з тендером на проведення ремонтних робіт і закупівлю спеціалізованого обладнання. Але, попри все, ремонт почався минулого року, тепер стала надходити і апаратура.

За словами керівника центру Олексія Яковленка, комп’ютерний томограф моделі «Revolution EVO», придбаний для медустанови, дозволяє виконувати спектр медичних обстежень, що раніше був недоступний жителям Донеччини.

У короткий термін постачальники планують привезти другий томограф — магніторезонансний. Крім того, очікується придбання двох рентген-апаратів, апарату УЗД та іншого діагностичного обладнання найсучасніших моделей.

Віра ІЛЬЇНА