Усе про пенсійне забезпечення: Пенсію в «конверті» не принесуть

Відповідно до чинного законодавства, право громадян на соціальний захист у нашій державі гарантується загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням за рахунок сплати єдиного внеску  підприємствами, установами та організаціями.Розмір пенсії за віком залежить від величини страхового стажу й розміру заробітної плати, з якої сплачувалися страхові внески до Пенсійного фонду України. До страхового стажу для обчислення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісяця й у повному обсязі сплачені страхові внески до Пенсійного фонду в розмірі не менше мінімального страхового внеску, обчисленого з мінімальної заробітної плати.

Парадокс нашого життя полягає в тому, що нерідко на межі бідності й соціальної незахищеності опиняється навіть працююча людина. Чимало роботодавців просто ігнорують гарантований рівень мінімальної заробітної плати й змушують найманих робітників працювати на невелику зарплату, а часом зовсім не декларуючи оплату їхньої праці. Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату в «конвертах». У цьому випадку мова йде про «тіньові» заробітки, з яких не сплачуються податки і внески. У результаті, погодившись на одержання зарплати в «конвертах», більшість людей не замислюється, що свідомо обкрадає самих себе.

На перший погляд здається, що ж тут поганого: вигідно як для роботодавця, так і для працівника. Адже перший — не платить податки, а другий — одержує гідну суму заробітку. Однак, насправді ця вигода зовсім примарна. Працівник, що одержує зарплату неофіційно, цілком беззахисний перед роботодавцем. Маючи дуже сумнівний виграш сьогодні, можна одержати однозначний програш у майбутньому. Оскільки, звернувшись за захистом своїх прав у будь-яку установу, працівник не буде мати жодних доказів підтвердження розміру заробітної плати, яку він фактично одержував. Одержуючи зарплату в «конверті», працівник робить серйозне правопорушення – фактично, він сприяє роботодавцю щодо порушення законодавства та позбавляє себе гідної пенсії в майбутньому, так як низька заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку, який ураховується при обчисленні пенсії.

Крім цього, «тіньова» заробітна плата позбавляє працівника права на отримання  допомоги по тимчасовій непрацездатності у зв’язку з хворобою (лікарняні), допомоги по безробіттю, розмір якої залежить від офіційного середньомісячного заробітку, ряду інших соціальних виплат, у тому числі, у разі втрати годувальника, а жінки — ще й допомоги по вагітності й пологах.

Тож, слід задуматися над своїм майбутнім, заздалегідь подбати про гідний розмір  пенсії, а також соціальний захист своєї родини.