Уряд Японії передав спеціалізовану техніку для КП «Вода Донбасу»

Уряд Японії передав два спеціалізовані ремонтні транспортні засоби та 20 наборів захисного спорядження комунальному підприємству «Компанія «Вода Донбасу».

Техніку та обладнання було придбано в рамках реалізації спільного проекту ЮНІСЕФ та ЮНОПС «Підтримка системи водопостачання Донецького регіону».

Уряд Японії завжди підтримуватиме територіальну цілісність України. Про це заявив Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні, Його Високоповажність Такаші Кураї під час передачі спеціалізованої техніки КП «Компанія «Вода Донбасу».

«З 2014 року Уряд Японії надає допомогу Україні. Ми вже спярмували на реалізацію проектів 1,87 мільярди доларів, у тому числі 47 мільйонів – для проектів з розбудови миру у Донецькій та Луганській областях. Я з впевненістю можу заявити, що Японія завжди підтримуватиме територіальну цілісність України. Японія завжди буде вірним другом та союзником України», — заявив Такаші Кураї.

Під час церемонії передачі обладнання голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць подякував уряду Японії за постійну підтримку регіону.

«Співробітники «Води Донбасу» дуже часто працюють у складних умовах задля забезпечення усієї області водою. Для нас дуже важливо, що відтепер вони матимуть додаткові засоби персонального захисту, і я сподіваюсь, що трагічних випадків стане набагато менше», — наголосив очільник області.

Надзвичайний та Повноважний посол Японії в Україні, Його Високоповажність Такаші Кураї зазначив, що Японія реалізує багато проектів на Сході України і продовжить підтримку реалізації проектів міжнародних організацій у Донецькій області до подолання конфлікту та вирішення гуманітарних проблем.

«Ми розуміємо, що працівники «Води Донбасу» часто виконують свої обов’язки з ризиком для життя, тому називаємо їх справжніми героями. Сподіваюсь, ця техніка допоможе створити належні умови роботи та захистить людей від нещасних випадків. Уряд Японії з 2014 року реалізує гуманітарні проекти у всій Україні, у тому числі 47 мільйонів гривень було спрямовано на  допомогу постраждалим від конфлікту у східних областях. Хочу запевнити, що Японія продовжить надавати допомогу Україні», — заявив Такаші Кураї.

Окрім двох спеціалізованих вантажівок-позашляховиків та  персональних засобів захисту, уряд Японії передав «Воді Донбасу» інструменти та інше спорядження, необхідне  під час проведення ремонтних робіт на водогонах. Генеральний директор КП «Компанія «Вода Донбасу» Олександр Євдокимов підкреслив, що тепер спеціалісти компанії зможуть більш оперативно та якісно проводити ремонтні роботи навіть за екстремальних умов.