«Укрпошта» підвищує якість надання послуг клієнтам

Понад 50 видів послуг надає своїм клієнтам Публічне акціонерне товариство «Укрпошта». Поштові та фінансові послуги, передплата, доставка пенсій та грошових виплат, кур’єрська доставка та інші види сервісу щодня роблять життя українців більш зручним та комфортним . Як повідомили у Донецькій дирекції Публічного акціонерного товариства «Укрпошта», одним із популярних сервісів, що надаються громадянам, є здійснення міжнародних поштових переказів, у тому числі термінових переказів, міжнародних простих переказів та міжнародних переказів післяплати.
«Міжнародні поштові перекази в національній валюті приймаються до зарубіжних країн, у тому числі Білорусі, Казахстану, Молдови, РФ, а виплачуються у всіх об’єктах поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта», — зазначають у відомстві.
Додаткова інформація про обмін міжнародними поштовими переказами та поштовими відправленнями з післяплатою з іноземними країнами розміщена на офіційному сайті ПАТ «Укрпошта».
«Сьогодні у нас у регіоні працює чимало конкурентів, які надають поштово-логістичні, фінансові, кур’єрські послуги. І це нормально, конкуренція повинна бути, вона сприяє підвищенню якості надання послуг, — зазначає керівник Донецької дирекції ПАТ «Укрпошта» Олексій Пушкін. — А якщо немає конкуренції — це не прогрес. У нас здоровий колектив, який розуміє свої завдання і рухається вперед. Відкриваються нові проекти. Не забуваємо старе, розвиваємо нове. І там, де можна заробити, ми заробляємо».