Учасників занять навчали методикам подолання конфліктів

Діти зі Слов’янського району пройшли тренінг із поліцейськими та стали першими в області кваліфікованими школярами-медіаторами

Під час триденного семінару підлітки створили «шкільні групи порозуміння» та разом із психологами своїх учбових закладів відпрацювали різні методики подолання конфліктів.

У Слов’янському районі завершився перший тренінг «Медіатор шкільної групи порозуміння». Протягом трьох днів школярі з селища Черкаське, сіл Прелесне та Олександрівка разом із психологами проходили навчання під керівництвом сертифікованих поліцейських-медіаторів.

Даний проект став переможцем конкурсу малих грантів «Молода енергія громад», якій є частиною програми ЮНІСЕФ. Його метою є заохочення й підтримка громадської активності молоді Донецької та Луганської областей.

Інспектори ювенальної превенції зі Слов’янська, Лиману та Краматорська навчали дітей розрізняти види конфліктів, обирати найбільш ефективні прийоми для їх подолання, надавали базові знання психології та вміння діяти у колективі. Важливим було те, що учасники майбутніх «груп порозуміння» та їх куратори могли відразу на практиці відпрацювати отримані навички.

На завершення курсів правоохоронці вручили юним медіаторам сертифікати про успішне проходження тренінгу. Але насправді, окрім знань, вони отримали й дещо більше: нових друзів та корисний життєвий досвід.

Підлітки підкреслили, що тепер зможуть по-новому реагувати на різні життєві ситуації та приймати у них більш виважені рішення.

 Слов’янський відділ поліції Донецької області