У Волновасі – відкриття нових об’єктів

У Волновасі урочисто відкрили після капітального ремонту опорну школу. «Вона далася нам дуже важко: змінилося шість прорабів, аж поки сьомий довів усе нарешті до переможного кінця», — зазначив очільник області Павло Жебрівський під час введення опорної школи в експлуатацію.
Відкриття школи стало справжнім святом для усього міста. На урочисту подію зійшлися педагоги, діти, їхні батьки.
«Будівля та сучасне обладнання — це лише дві складові, які мають бути у справжній опорній школі. Головне — знання, які тут даватимуть дітям, і те, які зерна посіють у їхніх душах», — наголосив Павло Жебрівський, звертаючись до присутніх.
Це восьма школа, відкрита на Донеччині. Подібні вже працюють у «Смарагдовому місті», Билбасівці, Покровську, Часовому Ярі, Дружківці, Гришиному та Іллінівці.
Павло Жебрівський розповів, що на початку 2018-го заплановано відкрити ще 4 школи. Загалом протягом наступного року будуть готові ще зо два десятки опорних шкіл.
Цього ж дня у селі Рівнопіль Волноваського району відбулось відкриття після капітального ремонту лікарської амбулаторії КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»
На капітальний ремонт лікарської амбулаторії з бюджету Волноваського району було виділено 1084,8 тис. грн у 2016 році, та 230,686 тис. грн у 2017 році.
Голова облдержадміністрації Павло Жебрівський взяв участь в урочистостях та привітав мешканців села з такою важливою подією.
«Відремонтована амбулаторія – гарний подарунок для мешканців Рівнополя. Тепер вони зможуть отримувати якісну та кваліфіковану медичну допомогу», — наголосив очільник області.
У амбулаторії тепер відремонтовані кабінети: прийому сімейного лікаря, маніпуляційний, прийому дітей, кабінет акушерки, фізіотерапевтичний кабінет, реєстратура, кабінет стоматолога. Для пацієнтів з обмеженими можливостями встановлено пандус.
Також у будівлі замінено дах, системи водопостачання та водовідведення, встановлено металопластикові вікна, двері, замінено твердопаливний котел на електричні конвектори. Придбано меблі, медобладнання, інвентар.
Амбулаторія обслуговує 1298 мешканців, із них дорослих – 1116, дітей — 154, у тому числі до 1 року – 9, підлітків — 28. Роботу амбулаторії забезпечують сімейний лікар, фельдшер, медична сестра, санітарка і медичний реєстратор.