У Торецьку пройшло засідання Комітету Верховної Ради


У Торецьку відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житло-комунального господарства за участю представників Донецької облдержадміністрації та віце-прем′єр-міністра, міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України Геннадія Зубка.
Під час засідання були розглянуті питання водопостачання міст та районів Донецької області, відновлення зруйнованої інфраструктури та опалення.
«Є три питання, які потрібно вирішити на Донеччині – водозабезпечення, теплопостачання та відновлення житла. Ми просимо уряд віднайти механізм погашення заборгованості на КП «Вода Донбасу» непідконтрольними територіями, що наразі складають майже 2 мільярда гривень. Ми навіть готові передати КП Компанія «Вода Донбасу» в управління міжнародним організаціям. Зараз будується альтернативний газогін, що повністю забезпечить Авдіївку природним газом. Відновлення приватного житла на лінії зіткнення є величезною проблемою – будівельні кампанії не хочуть заходити в Авдіївку, Красногорівку та займатися відбудовою, тому ми вимушені просити залізничні війська робити певний перелік робіт», – наголосив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.
Під час засідання віце-прем′єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ України Геннадій Зубко відзначив, що головна задача уряду – підтримати усі інфраструктурні проекти, які реалізуються на Донеччині, а їх понад 800. Також Геннадій Зубко подякував очільнику області за вчасно розпочатий опалювальний сезон та підкреслив, що відповідальність за невчасне увімкнення опалення у будівлях несуть керівники на місцях.