У ТОРЕЦЬКУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЄВРОПИ

Традиційно в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи – свято спільних цінностей та європейського єднання.

Міські заходи у Торецьку розпочались концертом студентів Торецького музичного коледжу в парковій зоні «Пергола» та урочистим виносом прапору Європейського Союзу. Керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко спільно з військовослужбовцями та юною тореччанкою урочисто підняли прапор на центральній міській площі.

Напередодні міських заходів відбувся фотоконкурс «#Торецьк_вишиваний_2019». Представники місцевої влади нагородили подарунками трьох переможців, яких було визначено за результатами онлайн голосування.

Продовжилось святкування Дня Європи фестивалем європейської культури, в якому взяли участь заклади загальної середньої освіти та місцеві підприємці. У парковій зоні для гостей та мешканців міста заклади освіти створили святкові фотозони та розташували сувенірні лавки, а підприємці презентували страви десяти країн Європейського Союзу. Для мешканців та гостей Торецька міським управлінням освіти створено виставку архітектурних споруд країн Євросоюзу, працівники Центру дитячої та юнацької творчості підготували локацію з аквагриму.

Завдяки учнівській молоді гості свята поринули в історію та культуру Франції, Греції, Угорщини, Румунії, Польщі, Німеччини, Австрії, Іспанії, Італії, Болгарії.

Протягом всіх виступів тривало голосування за найкращу презентацію країни, в якій перемогли заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 спільно з кафе «Бродвей», які представляли Францію. Від керівника ВЦА Ярослава Руденка переможці отримали подарунки, учасників-підприємців нагороджено почесними грамотами.

Сьогодні вдалося зробити майже тисячу фото. ВЦА м. Торецьк розпочинає тиждень Європейського культури, впродовж якого на сторінці у Фейсбук та офіційному веб-сайті будуть публікуватись фотографії Фестивалю окремо по кожній країні, а також фото виступів студентів Торецького музичного коледжу.

Представники місцевої влади висловили вдячність міському управлінню освіти, закладам загальної середньої освіти, Торецькому музичному коледжу, місцевим підприємцям (кафе «Афіни», «Бродвей», «Роут 20», «Солоха», «Орешек», «Кумир», «Івушка», «Сарепта», «Дует», «Вітамінка») та всім, хто долучився до створення свята.

«День Європи – добра нагода вкотре засвідчити бажання України разом з усіма європейськими народами вибудовувати перспективи розвитку, жити у мирі та злагоді, сповідуючи спільні цінності», — наголошувалося під час святкування.