У Торецьку пройшла нарада з питань функціонування медичних установ

Робоча нарада з питань функціонування установ охорони здоров’я як комунальних некомерційних підприємств пройшла у Торецьку. У засіданні, що проходило під головуванням заступника керівника військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Олени Кульбачної, взяли участь керівники медичних установ та відповідальні працівники адміністрації.

Як наголошувалося під час зустрічі, державна політика щодо реформи охорони здоров’я у 2019 році охоплює: первинну ланку – завершення; амбулаторно-поліклінічну допомогу – старт з липня 2019 року; стаціонарну медичну допомогу – у 2019 році підготовча робота, початок реформи – з 2020 року.

Наразі триває підготовча робота щодо реформування стаціонарної медичної допомоги, яку заплановано на 2020 рік. Перед місцевою владою стоїть завдання реорганізації у комунальні некомерційні підприємства всіх установ охорони здоров’я та 100-відсоткова комп’ютеризація установ охорони здоров’я.

«Медичні інформаційні системи повинні впроваджуватися паралельно на первинному та вторинному рівнях надання медичної допомоги. Саме це забезпечить послідовність в електронному веденні пацієнта на всіх етапах надання медичної допомоги», – зазначила Олена Кульбачна.

За підсумками наради керівникам установ були надані відповідні доручення щодо процесу реформування стаціонарної медичної допомоги.