У Слов’янську при народженні дитини будуть лунати фанфари

Народження дитини — головна подія в житті будь-якої сім’ї. Для дитини цей день — початок величезного і непередбачуваного шляху, виключно індивідуального, а для батьків і родичів це продовження їхнього роду, зміна поколінь.

Малюк з’явився на світ, про це, вже через місяць будуть сповіщати «фанфари», які будуть звучати на центральній площі  Слов’янська. Рішення про публічне оголошення кількості народжених дітей було прийнято місцевою владою.

Крім того в місті з квітня цього року розпочне працювати нова електронна платформа, яка призначена для проведення громадських опитувань та публічних обговорень. Функціонування платформи – електронне голосування буде безпосередньо залежите від ідентифікаційного коду та місця проживання громадянина. Наразі це полегшить роботу місцевим органам влади дізнатися думки мешканців міста у прийнятті будь-яких рішень, які стосуються громади. На оплату робіт із встановлення платформи спрямовані грантові кошти.

Також слід зазначити, що з квітня місяця на базі Центру надання адміністративних послуг у Слов’янську розпочне працювати особистий електронний кабінет. Відтепер жителі міста зможуть отримувати електронні послуги —  замовляти довідки та інші необхідні документи через державний портал послуг, не виходячи з дому.