У Слов’янську буде впроваджено мобільний соціальний офіс

Постійна діюча комісія Слов’янської міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, соціальної та молодіжної політики прийняла позитивне рішення щодо придбання мобільного офісу для міського управління соціального захисту населення.

За словами  начальника УСЗН  міста Слов’янськ Олени Альохіної,  структурний підрозділ виконує завдання соціального захисту мешканців  громади й не може обійтися без спеціального автомобіля.
Останнім часом спостерігається постійне зростання навантаження на працівників за рахунок збільшення контингенту отримувачів державної допомоги.
Крім того, соціальні інспектори, а їх в управлінні працює десять, повинні безпосередньо виїжджати на місця проживання отримувачів соціальної допомоги для проведення обстежень, що передбачено діючим законодавством. В першу чергу це стосується перевірки фактів проживання вимушених переселенців.  Минулого року інспекторами було проведено 35 тисяч обстежень. Для цього витрачається багато часу,  оскільки перевіряючим доводиться пересуватися громадським транспортом або пішки.

Постійно діюча  депутатська комісія з соціальних питань підтримала  питання закупівлі мобільного офісу  та одноголосно рекомендувала винести рішення для розгляду на пленарному засіданні сесії Слов’янської міської ради.

Довідково:

Управління соціального захисту населення Слов’янської міської ради обслуговує громади міст Слов’янськ і Святогірськ, населення яких налічує 118,0 тис. осіб. 

 Діана МАЛІК