У Слов’янську відбудеться нагородження переможців та призерів 12-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2018

19 листопада 2018 року о 12:00 в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська (вул. Вокзальна, 77) відбудеться урочисте нагородження переможців і призерів (по Донецькій області) 12-го творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» 2018.

Конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» проводиться з 2007 року за сприяння Державного агентства водних ресурсів України в рамках низки заходів, присвячених Дню Сіверського Дінця, організаторами яких є Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів спільно з громадською організацією «Сіверський Донець – відродження».

Проведення цього конкурсу та інших заходів у рамках Дня Сіверського Дінця четвертий рік поспіль підтримує Донецька облдержадміністрація за сприяння департаменту екології та природних ресурсів, третій рік поспіль – Луганська облдержадміністрація і другий рік поспіль – Харківська облдержадміністрація.

Головна мета творчого конкурсу «Сіверський Донець – очима молоді» – сформувати у молодого покоління українців активну громадянську позицію з питань охорони природи, усвідомлення важливості річки Сіверський Донець як основної водної артерії сходу України та бажання зберегти водні ресурси рідного краю.

Цього року участь у конкурсі узяли 97 навчальних закладів Харківської (10), Донецької (65) та Луганської (22) областей, через які тече наш Сіверський Донець.

На конкурс надійшло понад 700 творчих робіт, з них за областями:

Донецька обл. – 397 робіт, Луганська обл. – 160 робіт, Харківська обл. – 147 робіт.

Урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу відбудеться:

  • в Донецькій області 19 листопада 2018 року о 12:00 в Центрі культури та довкілля м. Слов’янська (м. Слов’янськ, вул. Вокзальна, 77);
  • в Луганській області 28 листопада 2018 року о 13:00 в Луганській обласній державній адміністрації (м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59);
  • в Харківській області 12 грудня 2018 року о 12:00 в Інформаційно-виставковому центрі «Бузок» (м. Харків, вул. Сумська, 35).

Виставка творчих робіт учасників конкурсу від Донецької області відкрита в холі Центру культури та довкілля м. Слов’янська.

Творчий погляд на світ очима юності і дитинства розкривають конкурсні роботи  у 6-ти номінаціях:

1) фотографії, 2) малюнки, 3) відеоролики, 4) поетичні й прозові твори, 5) дослідницькі роботи, 6) агітаційні розробки.

Всі надані конкурсантами роботи були розглянуті комісією з оцінювання, до якої увійшли фахівці за відповідними напрямками та представники державної влади і органів місцевого самоврядування. Переліки переможців та призерів конкурсу можна завантажити з сайту Сіверсько-Донецького БУВР за посиланням: http://www.sdbuvr.gov.ua/UA/anons.htm

Всі переможці отримають почесні дипломи за І, ІІ, ІІІ призові місця, а також флеш-карти з емблемою Дня Сіверського Дінця – від Донецької, Луганської та Харківської обласних державних адміністрацій. Дипломами і пам’ятними подарунками від спонсорів будуть відзначені ще близько 200 конкурсантів, інші діти отримають дипломи учасника, а найактивніші навчальні заклади – подяки та інформаційні довідники з екології.

Музичним подарунком для гостей урочистих заходів стануть виступи місцевих творчих колективів. За підсумками конкурсу готується до друку альманах творчих робіт переможців 2018, який буде розповсюджено серед закладів освіти і культури регіону.

12-й творчий конкурс «Сіверський Донець – очима молоді» 2018 підтримали:

Державне агентство водних ресурсів України

Донецька обласна державна адміністрація

Координатор проектів ОБСЄ в Україні

Водна ініціатива Європейського Союзу для Східного партнерства

Регіональний ландшафтний парк «Клебан-Бик»

Регіональний ландшафтний парк «Краматорський»

Авторська художня-керамічна майстерня

Слов’янська кондитерська фабрика «Валенсія»

Слов’янська кондитерська фабрика «Источник радости»

Кінно-спортивний клуб «Аллюр»

Сімейний консультаційний центр «Юла»

Центр культури і довкілля м. Слов’янська

 

Організатори:

Сіверсько-Донецьке басейнове управління водних ресурсів

Громадська організація «Сіверський Донець – відродження»