У Мирнограді пройшов Чемпіонат України з мотокросу

У Мирнограді на трасі хутора Балаган відбулися змагання з мотокросу під патронатом голови облдержадміністрації Павла Жебрівського. Очільник області особисто взяв участь у церемонії відкриття першості. На змагання, які цього року були присвячені 85-річчю Донецької області, приїхали понад 80 спортсменів різних вікових категорій та рівня підготовки з усіх куточків України та з закордону. За словами Павла Жебрівського, у Донецькій області, підконтрольній українській владі, залишилися майже 1500 ветеранів, тому активний відпочинок – це і є та крихта радості, яку дарують кожного року змагання з мотокросу у Мирнограді.
«Сьогоднішнє свято – це пам’ять про тих, хто не повернувся з фронтів, це пам’ять про 85-річчя Донеччини. Мотокрос – це друге дихання, погляд у перспективу. Сьогодні на території Донецької області точиться війна, тому дуже важливо, щоб в серці кожного донеччанина буда радість, а у спортсменів драйв», – наголосив Павло Жебрівський.
Учасники чемпіонату змагалися у класах з обсягом двигуна 50, 65, 85 кубічних сантиметрів та у відкритому класі Open. Окремо були влаштовані загони для ветеранів мотоспорту віком до 50 років і старших.
Мирноградський міський голова Олександр Брикалов наголосив:
«З кожним роком кількість учасників чемпіонату більшає. Отже, змагання набувають популярності як серед глядачів, так і серед спортсменів, які прагнуть долучитися до боротьби за головний приз».
Організацію цьогорічних змагань узяли на себе міські ради Покровська та Мирнограда. Окрім власне перегонів, господарі змагань влаштували для гостей виїзну торгівлю та дерев’яну лаунж-зону. За словами організаторів, мотошоу в Балагані відвідали близько 10 тисяч глядачів.
«Для того, щоб нашим глядачам було якомога цікавіше, ми підготували різні конкурси, розіграші. До того ж, щороку напередодні змагань проводяться роботи з розвитку мототраси», — сказав Покровський міський голова Руслан Требушкін.
Змагання в Мирнограді стали для любителів і професіоналів мотоспорту справжньою традицією. До того ж, траса Балаган вважається однією з найкращих в Україні, і свого часу навіть отримала ліцензію на проведення чемпіонату світу. Тож керівництво міста впевнене, що тільки-но на Донеччині настане мир, — саме Мирноград прийматиме світовий Кубок з мотокросу, який прославить спортивний потенціал Донеччини далеко за межами України.

Відео