У Маріуполі планують відкрити осередок Української академії лідерства

12 березня, в приміщенні Міністерства молоді та спорту, відбулось підписання меморандуму про взаємодію та взаєморозуміння між Маріупольською міською радою та Українською академією лідерства. 

Підписи під документом поставили міський голова м. Маріуполь Вадим Бойченко та керівник ГО «Українська академія лідерства» Роман Тичківський.

Заступник міністра молоді та спорту Олександр Ярема підкреслив значення цієї події.  Посадовець звернув увагу на важливість програм, які дають можливість молоді відчути свою значущість, сприяють її самореалізації тощо.

«Вже сьогодні молоді люди впливають на процесі в державі, а завтра — керуватимуть країною», — сказав Олександр Ярема.

Він також розповів про позицію «міністерства відкритих дверей», якої дотримується Мінмолодьспорту, проводячи багато зустрічей із молоддю з різних регіонів.

У свою чергу Вадим Бойченко наголосив на важливості створення можливостей для молоді та ключовій компетенції — лідерстві.

За словами міського голови, лідери не народжуються, а виховуються. Це саме ті особистості, які приймають рішення, несуть за нього відповідальність та ведуть за собою інших.

Вадим Бойченко зазначив, що Українська академія лідерства — унікальний проект, який, за словами його керівника Романа Тичківського, прагне об’єднати суспільство.

Також представник громадської організації поділився враженнями від поїздки до Маріуполя, зауваживши, що це — наше місто. І в ньому багато молодих людей, які готові практикувати відповідальне лідерство.

Відповідно до меморандуму, планується відкриття осередку Української академії лідерства в м. Маріуполь. Також готується запуск програми особистісного та суспільного розвитку, основною метою якої є виховання нового покоління українських лідерів – справжніх патріотів із глибоким розумінням власної ідентичності, відчуттям відповідальності перед великими прагненнями наших предків та чітким баченням майбутнього незалежної, демократичної України.

На сьогодні діють осередки УАЛ у шести містах: Києві, Львові, Полтаві, Миколаєві, Харкові та Чернівцях.