У Мангуші презентували опорну школу – сімнадцяту в області

У Мангуші врочисто презентували відремонтовану опорну школу. Навчальний заклад став 17-ю опорною школою, яка відкрилася на Донеччині після капітального ремонту.

На реконструкцію та оснащення установи з обласного бюджету виділили близько 37 млн гривень.

Школу капітально відремонтували й обладнали сучасними меблями, комп’ютерами, інтерактивними дошками, лінгафонними приладами, цифровими лабораторіями.

Голова обласної держадміністрації Олександр Куць під час перебування в Мангуші привітав школярів, батьків та вчителів, висловивши переконання, що хлопці та дівчата зможуть у цьому навчальному закладі реалізувати свій потенціал.

«Радий за дітей та їхні успіхи. Переконаний, що в оновленій школі вони зможуть максимально розкрити свій потенціал – у навчанні та спорті. З таких дітей обов’язково виростають талановиті особистості, які прославляють свій район, область та країну в цілому», – підкреслив Олександр Куць.

До речі, біля опорної школи відбулося випробування нового футбольного поля. Команда школярів змагалася проти команди представників влади у футбольному матчі. З рахунком 3:2 перемогли діти.

Робота з розбудови мережі опорних шкіл триває.