У КП «Компанія «Вода Донбасу» роз’яснили ситуацію щодо водопостачання Покровська

У КП «Компанія «Вода Донбасу» надали роз’яснення щодо водопостачання Покровська. Представники відомства зокрема повідомили, що послуги з водопостачання та водовідведення у м. Покровськ надає КП «Покровськводоканал» Покровської міської ради.

«За систематичне невиконання своїх фінансових зобов’язань перед комунальним підприємством «Компанія «Вода Донбасу» вже у квітні 2019 року, а саме з 11.04.2019, КП «Покровськводоканал» було скорочено водопостачання на 15%: з 18,3 тис. куб.м/на добу до 15,5 тис.куб.м /на добу, а з 06.05.2019 – ще на 10%, до 13,7 тис.куб.м/на добу, — наголошується у повідомленні. — Загальний відсоток скорочення склав 25%. Це сталося внаслідок неефективної діяльності міськвиконкому в частині забезпечення контролю за роботою комунального підприємства. Неприйняття своєчасних і ефективних рішень потягло за собою погіршення якості послуг з водопостачання мешканцям м. Покровськ.

8 травня 2019 року  на рахунок КП «Компанія «Вода Донбасу» надійшов від КП «Покровськводоканал» платіж в сумі 1,0 млн.грн. при необхідному 2,3 млн.грн. Часткове виконання зобов’язань з погашення заборгованості дозволить зменшити скорочення водопостачання міста на 10%, і вже з вечора 08.05.2019 місто буде обмежено тільки на 15%. Але проблема заборгованості залишається, і від того, наскільки терміново міськвиконкомом будуть прийняті відповідні заходи, буде залежить отримання містом води в повному обсязі».

Дивіться також: https://www.youtube.com/watch?v=-lXpSFjla8I