У Костянтинівці відбувся показ фільму «Жінка в полоні» до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

У Костянтинівському кінотеатрі «Супутник» відбувся показ фільму «Жінка в полоні». Показ фільму став частиною інформаційної акції до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Інформаційну акцію організували Донецька облдержадміністрація та Костянтинівська міська рада.

Акція відбувалась за підтримки Міністерства соціальної політики України, Міжнародної організації з міграції в Україні — Агентства ООН з питань міграції, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та представництва організації «Кампанія А21» в Україні.

До заходів у рамках інформаційної кампанії взяли участь представники суб’єктів національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

Глядачі ознайомилися з історією 52-річної угорки Маріш, яка уже десятиліття перебуває у рабстві в одній родині, працюючи по 20 годин на день без оплати. Гнобителі відібрали в неї документи і забороняли виходити з дому без дозволу. З Маріш поводилися, як із твариною.

Показ фільму дозволив ще раз привернути увагу громадян України до проблеми сучасного рабства, тяжкого життя людей, які опиняються в такій ситуації та виборюють своє право на існування у торгівців людьми.