У Храмі про Бога співали не дарма

3-го лютого в Храмі пророка Іллі УГКЦ після літургії відбувся благодійний концерт. Неперевершеним виконанням колядок вразили парафіян церкви семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ брати-близнюки Андрій та Юрій Шабанови й Андрій Хомен.

Унікальні голоси лунали для підтримки благодійної акції, яку проводить БФ «Карітас Краматорськ» з метою збору коштів на лікування маленької дівчинки.
Шестирічна Вероніка не бачить світ з народження. Дитина народилася передчасно і тільки завдяки зусиллям лікарів вижила, але у неї виявилася вроджена патологія очей.
На щастя, можливість  повернути  дівчинці зір є цілком реальною. Оперувати Вероніку взялися за кордоном, оскільки можливості лікарів Донецької обласної лікарні та Одеської клініки, куди раніше зверталися її рідні, в цьому випадку є обмеженими.

Дівчинка перенесла 15 (!) операцій і стала бачити! Але поки вона бачить лише контури предметів. Медики гарантують прогрес, але для цього потрібні, як мінімум, ще 6-8 операцій, кожна з яких «тягне» на 80 тисяч гривень. У сім’ї Вероніки таких грошей немає. Все продали, кредит в банку отримати вже неможливо. Мамі Вероніки залишається тільки вірити і сподіватися на допомогу небайдужих людей, які допоможуть її дівчинці побачити цей світ.
Заради Вероніки й співали в Храмі семінаристи. Зібрати в цей день вдалося 4460 гривень. Зрозуміло, цього недостатньо. БФ «Карітас Краматорськ» закликає всіх, хто має можливість, допомогти цій дитині.

Номер картки мами Вероніки:
ПБ 5168 7573 5263 6700
Лобанова Юлія Валеріївна

Віра ІЛЬЇНА