У Дружківці уклали Угоду про соціальне партнерство

Під час пленарного засідання сесії Дружківської міської ради міський голова Валерій Гнатенко підписав Угоду про соціальне партнерство між  приватним акціонерним підприємством «Веско», приватним акціонерним товариством  «Дружківське  рудоуправління», приватним акціонерним товариством  «Огнеупорнеруд»  та Дружківською територіальною громадою.

Згідно з Угодою приватні акціонерні товариства  у співпраці з територіальною громадою та її виконавчими органами зобов’язуються шляхом об’єднання зусиль діяти у напрямку підвищення рівня життя дружківчан, покращення добробуту, освіти, охорони здоров’я, екології, спорту, культури та соціальної інфраструктури міста Дружківка. Сторони забезпечуватимуть реалізацію заходів у сфері розвитку Дружківки, здійснюватимуть виконання окремих додаткових проектів, викладених у зверненнях фізичних та юридичних осіб, які відповідають напрямкам соціального інвестування.

Міський голова Валерій Гнатенко наголосив: «Соціальне партнерство, яке ми налагодили з провідними промисловими підприємствами — приклад взаєморозуміння між мешканцями, владою та промисловістю. Тільки спільними зусиллями, працюючи узгоджено та ефективно, ми зможемо розвивати інфраструктуру, зміцнювати економіку міста та крок за кроком покращувати життя дружківчан, робити рідне місто ще гарнішим і затишнішим».