У Донецькій області буде створено сучасну обласну лікарню

В області розроблено проект будівництва сучасної багатопрофільної обласної лікарні третього рівня, що діятиме у Краматорську.

Нова лікарня дозволить оперативно надавати якісні медичні послуги мешканцям області. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку повідомив голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць.

«На окупованих територіях залишилися майже усі медичні установи третього рівня, тому нагальною потребою є будівництво обласної багатопрофільної лікарні», — зазначив Олександр Куць.

Під час виступу очільник області наголосив, що розроблені проекти створення сучасного перинатального центру третього рівня, новітнього центру судинної хірургії, розвитку мережі установ первинної допомоги та покращення матеріального оснащення існуючих лікарень.

«Нами вже реалізовано проекти з будівництва та реконструкції 33 центрів надання невідкладної медичної допомоги, ми активно реалізуємо ініціативу Президента України Петра Порошенка з розвитку сільської медицини. Попереду ще багато роботи, і ми готові до реалізації складних завдань та амбітних планів», — зауважив голова Донецької ОДА.