У Добропіллі відкрили комунальний готель

На території Добропілля з’явився комунальний готель. Колишній робітничий гуртожиток був прийнятий з державної до комунальної власності Добропільської міської ради. Про це повідомляв Донецький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою».

Функціонування соціального об’єкту вимагає від міста додаткових витрат. За словами радника з юридичних питань Донецького ЦРМС Андрія Рябухи, серед основних  завдань міської ради та комунального підприємства – мінімізація цих витрат.  Спеціалісти відділу комунального господарства разом з експертом методом  мозкового штурму шукали можливі шляхи фінансування комунального готелю не тільки з місцевого бюджету, але й за рахунок залучення послуг з оренди.

«Це не просто в умовах законодавства, яке регламентує діяльність комунальних підприємства та встановлює режим використання комунального майна, — коментує Андрій Рябуха. – Але таку можливість відшукали. Комунальному підприємству доведеться внести зміни до статуту, а міська рада має дати дозвіл на використання вільних приміщень будівлі для ведення господарської діяльності».

За сприяння Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування
Програми «U-LEAD з Європою» підготувала Олена ФІРСОВА