У держбюджеті 2019 року будуть ураховані інтереси органів місцевого самоврядування

У Києві відбувся п’ятий Національний прес-клуб реформ «Децентралізація: результати, виклики і перспективи». Захід був організований у рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. На засідання Прес-клубу зібралися понад сто представників ЗМІ з усіх областей України, серед яких була журналістка обласного тижневика «Вісті Донбасу»

 Ресурси для розвитку є!

 Основне питання, що бентежить сьогодні представників громад: чи матимуть вони наступного року достатні ресурси для розвитку? Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан розповів про участь АМУ в підготовці проекту Державного бюджету на 2019 рік, спрямованого на захист інтересів органів місцевого самоврядування.

За його інформацією, експерти Асоціації міст України долучилися до роботи над проектом із самого початку його розробки, а також брали участь у бюджетних консультаціях та готували пропозиції, що враховують інтереси органів місцевого самоврядування.

Завдяки позиції АМУ вдалося, зокрема, відстояти такі позиції:
— відрахування до бюджетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад 37% надходжень від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування;
— зарахування до місцевих бюджетів адміністративних штрафів та інших штрафних санкцій за порушення законодавства про працю;
— скасування пільг зі сплати плати за землю та земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення (через встановлені державою преференції зі сплати податку за землю для підприємств залізничного транспорту місцеві бюджети зазнавати збитків у 1,2 млрд грн).

Водночас, виконавчий директор АМУ поінформував журналістів про позицію Асоціації міст України щодо необхідності проведення паспортизації послуг, що надаються населенню громад. За словами Олександра Слобожана, будь-яка послуга має бути стандартизована, а вартість її визначена.

«Головна мета децентралізації — це надання якісних послуг населенню, а об’єднання громад є інструментом досягнення цієї мети», — сказав Олександр Слобожан.

Оптимістично та відверто

Детально про медичну реформу журналістам розповів заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Низка запитань журналістів засвідчувала як позитивні зміни у вітчизняній медичній галузі, так і підводні рифи реформи і нововведень.

Зокрема він зазначив, що вже 22 мільйони людей обрали свого сімейного лікаря. І 76% пацієнтів задоволені лікарями, яких обрали.

Згідно з нормативами, сімейний лікар «первинки» має обслуговувати дві тисячі пацієнтів, з якими підписав декларації. Та житейські реалії до деталей передбачити неможливо. Якщо люди вподобали одного  того ж лікаря й хочуть саме з ним підписати угоду, то ніхто їх не «відфутболить». А ось кошти для понаднормових пацієнтів будуть обмежені.

«Механізм обмеження кількості пацієнтів може бути і м’яким, і жорстким. Зараз діє жорсткіший: дві тисячі пацієнтів. Це правильно, бо лікар може укласти й значно більше угод. Та якість надання медичних послуг погіршиться, — обґрунтовував позицію МОЗ Павло Ковтонюк. — Адже в лікаря є певний ресурс, поза яким починає втрачатися якість його допомоги. Відтак МОЗ має контролювати ці процеси. Укласти угод можна більше, але понаднормова кількість пацієнтів Національною службою здоров’я не буде оплачуватися або знижуватиме тарифи оплати за обслуговування понаднормових пацієнтів».

Реформою галузі передбачені зміни й щодо вторинної ланки надання медичних послуг, спеціалізованої допомоги, співпраці закладів надання медичних послуг різних рівнів. У 2019 році будуть запроваджені електронні медичні документи: карта пацієнта, направлення до спеціаліста, рецепт та лікарняний. А з 2020 року планується розширити ринок добровільного медичного страхування.

Виведення ЖКГ на новий рівень

Також у рамках заходу експерт АМУ з розробки законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Людмила Даменцова розповіла про приєднання громад селищ та сіл до міст обласного значення, а аналітик із питань освіти Людмила Мозгова — про реформу «Нова українська школа».

Перед журналістами виступили аналітик АМУ з питань ЖКГ Олег Гарник та аналітик АМУ з питань соціального захисту Назар Миколюк.

Олег Гарник ознайомив присутніх із тим, як проходить опалювальний сезон в Україні та з позицією та кроками Асоціації міст України щодо виведення галузі ЖКГ на якісно новий рівень. Зокрема АМУ неодноразово повідомляла про необхідність закладення в Державний бюджет коштів для відшкодування субсидій та різниці в тарифах на опалення, яка б попередила ріст боргів теплопостачальних підприємств перед постачальниками газу та електричної енергії.

Також Гарник наголосив на позиції АМУ щодо необхідності передачі органам місцевого самоврядування повноважень зі встановлення тарифів та передачі підприємств з теплопостачання з державної у комунальну власність.

Аналітик АМУ з питань соціального захисту Назар Миколюк розповів про зміни в соціальній сфері, які відбудуться у 2019 році та питання соцзахисту, які потребують вирішення. Зокрема, АМУ повідомляла про те, що громади не можуть призначати субсидії жителям приєднаних до міст обласного значення сіл та селищ.

Він презентував розроблений АМУ «Посібник» – це методичні рекомендації до здійснення органами місцевого самоврядування контролю за додержанням законодавства про працю. Назар Миколюк відзначив, що в умовах децентралізаційної реформи місцеве самоврядування отримує більше ресурсів та управлінських повноважень, а значить і більше можливостей впливати на різноманітні аспекти життя громади. Так, наприкінці 2016 року було прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (1774-VIII), яким до відання виконавчих органів міських рад міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад було віднесено здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та накладення штрафів за його порушення.

Видання розроблене на основі проведених АМУ соціологічних досліджень щодо діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування у сферах соціального захисту населення, місцевих фінансів («людиноцентричний бюджет») та місцевого економічного розвитку (підтримка малого та середнього підприємництва). Посібник покликаний допомогти органам місцевого самоврядування підвищити ефективність діяльності у сферах контролю за додержанням законодавства про працю, урегулювання ситуації щодо конкурентних умов малого та середнього підприємництва, «детінізації» зайнятості та збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

Віра ІЛЬЇНА