У Бахмуті пройшов регіональний студентський форум

Регіональний студентський форум, що проходив у Бахмуті, зібрав, нарівні з молодими представниками цього міста, студентів із Маріуполя, Покровська, Костянтинівки, Сум. Форум став завершальним етапом проекту «Школа активної молоді Бахмута», програма якого включала як робочу, так і розважальну частини. 

Студенти мали змогу послухати цікаві лекції від історика Олександра Зінченка, який говорив про те, як рівень довіри між людьми в суспільстві та рівень довіри населення до державних інституцій впливає на економічний розвиток держави.

Підприємець та засновник соціального бізнесу – магазинів «Шафа добра» і «Ясна річ» Наталя Рябуха розповіла, чому не варто боятися починати стартап та який спосіб мислення для підприємців є більш ефективним.

Координатор «Дантецентру»  ГО «Еммаус», менеджер з партнерства Ірина Сальник поділилася власним досвідом організації подій у громадському просторі та низкою секретів щодо мотивації. На її думку, головним, що спонукає людину змінювати простір навколо себе, є розуміння, що все навколо твоє і пов’язано з тобою.

Студенти ставили запитання, фотографувалися зі спікерами, спілкувалися та ділилися напрацюваннями.

Проект «Школа активної молоді Бахмута» реалізується ГО «Бахмутська Фортеця» у партнерстві з управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської ради за фінансування Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).