Туристи змагалися на «Осінніх стартах-2016»

У селі Торьске Лиманського району відбувся кубок департаменту освіти та науки обласної держадміністрації зі спортивного орієнтування учнівської молоді «Осінні старти-2016».

У змаганнях, організованих обласним центром туризму та краєзнавства, взяли участь 150 спортсменів – вони представили 13 команд з Краматорська, Слов’янська, Дружківки, Добропілля, Торецька, Лимана, Бахмуту та Сєвєродонецька.

Дводенна програма стартів складалася з забігів у п’яти вікових групах від 10 до 18 років.

Першого дня учасники змагалися на подовженій дистанції зі спортивного орієнтування за заданим напрямком та мікроорієнтуванні «Спортивний лабіринт». Лідерами на фінішу стали команди «TeamFox» з Лиману (I місце), «Донбасс» ОЦТК Дружківки (II місце) та «Оієнтир» дружківського ЦДЮТ (III місце).

Наступного дня учасники Кубку змагалися на середній дистанції зі спортивного орієнтування по заданому напрямку. Призові місця відповідно посіли «Азимут-1» з Краматорська, «Донбас» та «Орієнтир» з Дружківки.

Переможцем у загальному командному заліку кубку «Осінні старти-2016» стала дружківська команда «Донбас». «Срібло» отримав краматорський «Азимут», «бронзу» – лиманська команда «TeamFox».