Центр обслуговування платників – крок до прозорості

У Маріуполі відбулося відкриття прозорого офісу Центру обслуговування платників. Як поінформували у прес-службі міської ради, Центр є спільним проектом Маріуполя й Державної фіскальної служби. На його модернізацію з міського бюджету виділили понад 3 млн грн. На ці кошти для офісу придбали нове обладнання, а також капітально відремонтували фасад та покрівлю будівлі.
«Відкриття сучасного Центру — перший крок реформування Державної фіскальної служби, — зазначив начальник податкової Донецької області в Маріуполі Сергій Погорілий. – Адже від того, як ми надаємо послуги, залежить економічний та інвестиційний клімат у Маріуполі. За три місяці виконано великий обсяг роботи, результатом якого стало відкриття сучасного Центру надання фіскальних послуг. Це перший Центр в Україні, який так оснащений. У нас великі плани попереду, і ми продовжимо роботу з допомогою держбюджету і спільними програмами з містом».
Міський голова Вадим Бойченко перевірив якість і оперативність обслуговування, ставши першим клієнтом офісу. Так, дублікат ідентифікаційного номера міському голові видали менше ніж за три хвилини.
«Тут створені всі умови для того, щоб і працювати, і надавати якісну послугу. Ми довго йшли до того, щоб змінити ставлення мешканців до влади. Через такі офіси ми хочемо показати нашим жителям, що влада може бути іншою — відкритою, прозорою й доступною», — підкреслив Вадим Бойченко.
У холах фронт-офісу платники податків зможуть отримати всю необхідну інформацію і навіть скористатися комп’ютером. Приміщення обладнані елементами доступності.