Тренінг із питань ґендерної рівності

У Бахмуті поліцейські долучилися до формування ґендерної культури в колективі та суспільстві

Представники Управління забезпечення прав людини Національної поліції в Донецькій області провели для співробітників поліції Бахмута і Торецька тренінг, на якому розглянули поняття ґендерної рівності серед поліцейських.

На базі Бахмутського відділу поліції правоохоронці на чолі з керівниками територіальних підрозділів вивчали принципи формування ґендерної культури у Національній поліції.

Представниця Управління забезпечення прав людини Національної поліції України в Донецькій області Ольга Светлічна навела приклади організації роботи з дотриманням рівних прав і можливостей жінок та чоловіків.

Крім того, поліцейські мали можливість відпрацювати знання на практиці, змоделювавши ситуації, що виникають на службі. Учасники тренінгу також переглянули інформаційні фільми щодо визначення та недопущення проявів сексизму, ґендерної дискримінації.

В рамках тренінгу Ольга Светлічна розповіла про План заходів МВС щодо виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Також вона повідомила про те, що в органах внутрішніх справ працює мережа ґендерних радників та контактних осіб. Їх мета — сприяти забезпеченню принципу рівних можливостей через інтеграцію ґендерної перспективи в діяльність відомств.

Бахмутський відділ поліції Донецької області