Траса Запоріжжя-Маріуполь буде відремонтована вже цього року

30 кілометрів траси Н-08-Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь буде капітально відремонтовано в межах Донецької області вже цього року. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

За інформацією, поширеною прес-службою Донецької облдержадміністрації, на 15-кілометровій ділянці від Нікольського до Маріуполя роботи вже ведуться. Наразі на ділянці підсилено основу, нанесено нижній шар асфальтобетонного покриття й почалися роботи з укладання верхнього шару з щебенево-мастикового асфальтобетону. Роботи з ремонту другої 15-кілометрової ділянки розпочнуться цього тижня.

«Попри те, що роботи проводяться у стислі терміни, чітко й жорстко контролюємо їх якість. Після проведення ремонту траса відповідатиме параметрам дороги ІІ категорії, матиме розширену та укріплену проїзну частину, перехідно-швидкісні смуги, виправлені віражі для плавного входження в повороти, буде промаркована сучасною пластиковою розміткою. Крім того, відремонтуємо сім автопавільйонів та облаштуємо систему водовідведення», — заявив Павло Кириленко.

Капітальний ремонт траси Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь проводиться в межах реалізації Програми розвитку доріг на 2018-2022 роки. Проект фінансується за рахунок окремої бюджетної програми та загального фонду.