Торецьк: Освітяни прифронтового міста відзначені нагородами

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» увійшли до числа найбільш помітних подій освітньої галузі України. Учасниками виставок стали фахівці понад 700 українських та зарубіжних закладів вищої, професійно-технічної, загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, освітні агенції та міжнародні представництва, наукові установи, обласні та міські органи управління освітою.
Виставку, організовану компанією «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, супроводжувала змістовна тематична програма, яка включала 74 конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю представників секретаріату Комітету Верховної Ради України, керівників, провідних фахівців і науковців.
За традицією завершилася міжнародна виставка урочистим нагородженням освітніх закладів-переможців. До їх числа увійшов заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 м. Торецьк Донецької області «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови». Він був відзначений дипломом та Срібною медаллю у номінації «Упровадження сучасних засобів навчання, проектів, програм і технологій для вдосконалення та підвищення ефективності освітнього процесу».
Педагогів Торецька щиро привітала з перемогою директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Надія Оксенчук.
Директор ЗЗСО №3 Емма Антонова та заступник директора Олена Попова взяли участь у засіданні «круглого столу» за темою «Опорна школа як провідник освітніх реформ в контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» та семінарі-презентації «Шкільні цифрові лабораторії NEULOG ( НеоЛог) у сучасній школі».
«Це був справжній феєрверк позитивних емоцій, дружніх зустрічей та діалогів, цікавих доповідей, яскравих майстер-класів, красивих пісень та радощів від заслужених винагород! – зазначила Емма Антонова. – Залишилися незабутні враження від зустрічей з однодумцями, професіоналами своєї справи. І, звісно, щирі емоції від отриманої нагороди!»