Супергероїв-волонтерів запрошують на фестиваль «Освітній хайп»

Фонд соціальних інновацій « З країни в Україну» оголосив відбір волонтерів на фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп», який відбудеться у Краматорську і Маріуполі.

«Ми збираємо найпрогресивніших представників освітнього середовища у кожному регіоні. Тут будуть різні активності, панельні дискусії, воркшопи та інтерактиви. Одночасно на фестивалях відбудеться пітчинг проектів школярів — півфіналістів освітнього проекту «Відкривай Україну», — йдеться у повідомленні.

Деталі доступні за посиланням: https://forms.gle/3ahoPqzfpsGLGArT9

Для того, щоб стати волонтером у день події (на локаціях, фотографом, відеооператором, провідним, а також провідних пітчинг проектів школярів), необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/x9B9KjiSMT9ZfepG9.

Дедлайн реєстрації — 19 травня.  Заявки приймаються через гугл-форму.  На вказану електронну адресу учасник отримає лист із підтвердженням реєстрації.

Фестиваль освітніх інновацій «Освітній хайп» — це 13 подій, які відбудуться у 13 містах України (Київ, Львів, Івано-Франківськ, Збараж, Хмельницький, Ніжин, Черкаси, Миколаїв, Полтава, Харків, Краматорськ, Маріуполь, Мелітополь) і об’єднають 24 області.

Діана МАЛІК