Студентка-переселенка буде юристом!

Співробітники Головного управління Нацполіції в Донецькій області долучилися до благодійної акції на підтримку Анастасії Сухініної, студентки 4 курсу Донецького юридичного інституту МВС України. Завдяки допомозі небайдужих людей дівчина, яка залишилася з маленькою сестрою на руках, зможе закінчити навчання.
Про це йшлося у листі з подякою, який надійшов від співробітників ДЮІ на ім’я начальника поліції Донецької області Миколи Семенишина.
В 2014 році Настя разом зі всім колективом інституту переїхала до Кривого Рогу. Дівчина здобуває освіту за спеціальністю «Право» за кошти фізичних та юридичних осіб.
Однак, за словами викладачів, це виявилося не єдиним випробуванням, що випало на долю старанної та цілеспрямованої студентки. Анастасія втратила найрідніших людей та, залишившись сама з малою сестрою, пішла працювати. А далі була низка проблем, пов’язаних у тому числі з безробіттям та заборгованістю за навчання.
Дівчину-сироту не залишили наодинці з бідою. Колектив вишу оголосив акцію «Від кожного серця з любов’ю», в якій взяли участь і поліцейські. Зібрані кошти були передані Анастасії Сухініній, і тепер мрія дівчини стати кваліфікованим юристом здійсниться.
Як повідомили у відділі комунікації Нацполіції Донеччини, правоохоронці побажали Анастасії успіхів у навчанні та щасливого майбутнього.